Wraz z końcem wakacji w naszej karcie menu pojawiło sie trochę nowych pozycji. Możecie się cieszyć między innymi większym wyborem steków oraz spróbować u nas wołowiny rasy Hereford i Black Angus. Prócz nowości w grill menu do naszej oferty powróciły desery, które cieszyły się dużą popularnością i były przez wielu wyczekiwane - kawowa panna cotta oraz fondant czekoladowy! Zachęcamy do przejrzenia nowej karty i spróbowania , zapraszamy!

  Próbowaliście już nowych lunchów? Przypominamy, że od 1 września w naszej kuchni zagościła Helena, która ma jedną zasadę: "Ma być smacznie, jak u mamy". Obiady przygotowywuje z najwyższą starannością, nie idzie na łatwizne i nie używa półśrodków, ręcznie robione makarony, pierogi, dania pełne smaku! Od dzisiaj możecie zbierać naklejki z byczkiem, za każdy zamówiony dla siebie zestaw lunchowy otrzymacie jedną nalepkę, a za 10 - zestaw lunch otrzymacie gratis, zapraszamy!

Od 1-go września starujemy z nową jakością lunch-ów, zapraszamy! Wszystkie dania będą ręcznie robione, żadnych pół-środków i gotowych półproduktów. Różnicę będzie można zobaczyć gołym okiem, znaczy językiem...;) Powracają dawne dania z "Jadalni" jeśli komuś smakowały tamte wytwory kulinarne, to pewnie będzie zadowolony i tym razem! Cena nie ulega zmianie 22 zł za zestaw.        

GODZINY OTWARCIA:


poniedziełek - sobota: od 12.00 - 24.00 

niedziela: 12.00 - 23.00

BEEF AND PEPPER